120 km w 1600 osobowym peletonie w Poznaniu
Dodane przez redakcja dnia 15 września 2016 16:29
Wygrał Duńczyk Andersen przed Litwinem Eduardem Alickunem ( ale już wiemy ,że to mieszkający w podwrocławskiej Czernicy brat naszej reprezentantki Gieni Bujak :)) ! Według wyników najwyżej sklasyfikowanym wrocławianinem jest Richard Nicholayenko. W pierwszej 50 -tce jest jeszcze Mariusz Pawłowski(31) (HBA). Adam Dobosz(Deichmann) i Paweł Piróg (HBA) zajęli miejsca odpowiednio 56 i 57 a Damian Miela(PM Rider) miejsce 84.
Wśród kobiet 1miejsce w kategorii i 14 open zajęła Karolina Maciejewska( Wrocławski Klub Kolarski) a trzecia w kategorii była Bożena Śmiałko(POLART NUTRAXX TEAM) . Obie zawodniczki zdobyły kwalifikacje do UCI Gran Fondo we Francji.
Na dystansie 50 km (1800 startujących)najlepszym wrocławianinem był Piotr Kluska( SCT Bike on Wax), który o sekundę wyprzedził Marka Lechowskiego ( Eska Team)( 2 miejsce w kat.M5). w pierwszej setce zameldował się jeszcze Tomasz Bajsarowicz( Jelcz Laskowice).