CZAR PAR W ŻMIGRODZIE
Dodane przez redakcja dnia 20 września 2016 16:35
Tylko jedna para poniżej 25 minut na jesiennej czasówce 18 września w Żmigrodzie. Podobnie jak 2 tygodnie wcześniej w Zawoni wygrali mistrzowie Polski Artur Kozal i Robert Żmudzin (FTI Racing Team). A o kolejne miejsca zaciekła walka.... Rafał Sekta i Rafał Wrożyna ( JaFi Sport) byli o 5 setnych sekundy szybsi pary Maciej Wilkowiecki( GVT) i Mariusz Piasecki(Gatta Bike) . Damian Miela i Tomasz Sorbian (PM Rider)zajęli czwarte miejsce tracąc do podium open 2 sekundy.
Mniej niż 26 minut zajęło pokonanie trasy jeszcze tylko mistrzom Polski kat M50 Jerzemu Sikorze i Pawłowi Drabowi(Triathlon Cliub Wrocław) oraz Jackowi Łuczkiewiczowi i Grzegorzowi Krejnerow( Rycerze Rolanda Środa Śląska).
W rywalizacji kobiet najlepsza była para Eska Team Krystyna Sabaj, Joanna Wołodźko